ביטוח תאונות אישיות הראל

ביטוח תאונות אישיות הראל הינו פוליסה ביטוחית שמכסה על הוצאות בגין תאונות אשר גרמו לאובדן כושר עבודה בשל פגיעה פיזית קבועה או זמנית. הראל ביטוח מתמקדת בביטוח תאונות אישיות לכול המשפחה במגוון מסלולים ייעודיים.

מדוע ביטוח תאונות אישיות חשוב?

אין אדם אשר חסין מפני תאונות שעלולות לקרות לנו במהלך חיינו. התאונות עלולות לגרום לנו נזקים כבדים הן במישור הגופני והנפשי והן במישור הכלכלי. פגיעה כלכלית זו מסוכנת לא רק עבור האדם עצמו שנפגע אלא עבור כל משפחתו מאחר וההוצאות על הטיפולים הדרושים לאחר התאונה, התרופות, האשפוזים והניתוחים יכולות להיות כבדות ביותר ויכולות להוות סכנה כלכלית ממשית למשפחתו של הנפגע.

אילו מסלולי ביטוח תאונות אישיות מציעה חברת הראל?

ביטוח תאונות אישיות אלמנטארי - מכסה מבוטחים בגילאים 18 ועד 65 במקרים הבאים: מקרה מוות אחרי תאונה, מקרה נכות קבועה בין אם נכות מלאה או נכות חלקית, מקרה אובדן כושר עבודה, בין אם אובן כושר עבודה מלא או חלקי. משך הפוליסה של  ביטוח תאונות אישיות הראל הוא שנה, הביטוח מתחדש אם לא הוחלט אחרת, ועד גיל 65 בהתאם לשיקול דעת החברה המבטחת.

ביטוח אלמנטארי בשילוב אובדן כושר עבודה – הפוליסה כוללת פיצוי יומי בשל אובדן ימי עבודה עקב תאונה עד לתקרה של שלוש שנים.

הראל "אמצע החיים למשפחה" – פוליסה משפחתית, מגיל 3 ועד 73 , המכסה נזק וטיפולים רפואיים בעקבות תאונות. הפוליסה כוללת פיצוי למקרה מוות מתאונה, נכות מתאונה, שברים וכוויות, צורך סיעודי, אשפוז בבית חולים, פיצוי יומי החל מהיום השלישי לאשפוז ועד 26  שבועות, כיסוי לפינוי באמבולנס ממקום התאונה לבית החולים. כמו כן, לילדים עד גיל 21 המבוטחים תחת הפוליסה חברת הראל מציעה פיצוי עקב היעדרות מבחינות בשל תאונה, השתתפות בטיפולים פסיכולוגיים וכיסוי בשל נזק הנגרם כתוצאה מפעילות ספורט (חובבנית).

כמו כן, הפוליסה מכסה גם הוצאות נילוות לטיפולים ארוכי טווח הדורשים אשפוז עקב תאונות לדוגמא: אחות פרטית, של קרוב מדרגה ראשונה בבית מלון בסמול לבית החולים במקרה של אשפוז מעל 10 ימים, טיפולי פיזיותרפיה וטיפולי רפואה משלימה לאחר תאונה ופינוי אווירי בין בתי חולים.

ישנם 4 מסלולים שונים כאשר בכול מסלול גובה הפיתוי משתנה לכול סוג שונה של פגיעה. ניתן להתאים את המסלול לכול משפחה וצרכיה. י שלציין כי מחיר הפוליסה עבור ילדים הינו 50% ממחיר הפוליסה למבוגרים.

ביטוח למעביד – מסלול ייחודי המבטח את המעביד מפני ימי היעדרות של העובד בשל תאונה.

 

יתרונותיו של ביטוח תאונות אישיות הראל

בפוליסת ביטוח תאונות אישיות הראל אין תקופת הכשרה, זאת אומרת שהפוליסה תקפה מרגע החתימה. כמו כן, אין כל השתתפות עצמית. הפוליסה המורחבת למשפחה כוללת אלמנטים של טיפול רפואי ואשפוז ארוך טווח. מגוון המסלולים מאפשר התאמה של הפוליסה לצורכי המשפחה.

ביטוח תאונות אישיות מגדל | ביטוח תאונות אישיות כלל | ביטוח תאונות אישיות AIG | ביטוח תאונות אישיות ביטוח ישיר | ביטוח תאונות אישיות הראל | ביטוח תאונות אישיות הפניקס